Czwartek, 16.02.2017 r

Krajowa Liga Zapaśnicza - AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski mistrzem KLZ

Dziewiąte zwycięstwo odnieśli w środowy wieczór zapaśnicy AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski i zapewnili sobie mistrzowski tytuł w premierowym sezonie Krajowej Ligi Zapaśniczej!

W innym bardzo ciekawym spotkaniu WKS Grunwald Poznań pokonał Unię Racibórz. Tym samym rywalizacja o drugie miejsce w Krajowej Lidze Zapaśniczej toczyć się będzie do ostatniej kolejki.

Pierwsze zwycięstwo w lidze odnieśli zawodnicy AZ Supra Brokers Wrocław, którzy okazali się lepsi od AKS-u Białogard.

 

AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW – AKS BIAŁOGARD 6-4 (22-14)

zapasy kobiet:

53 kg: Ilona Sobczyńska – brak zawodnika 5-0 (0-0)

63 kg: Jowita Wrzesień – brak zawodnika 5-0 (0-0)

75 kg: Natalia Strzałka (J) – Paulina Kontna 4-0 (8-0)

styl wolny:

65 kg: Bartosz Stawinoga – Krzysztof Bieńkowski 0-4 (0-8)

86 kg: Krzysztof Sadowik – Patryk Dublinowski 0-3 (0-1)

125 kg: Kamil Kościółek – Zbigniew Baranowski 0-3 (0-4)

styl klasyczny:

59 kg: Michał Tracz – Adam Bieńkowski 4-0 (6-0)

75 kg: Dawid Klimek – Gevorg Sahakyan 1-3 (5-8)

98 kg: Erwin Imbierski – Krzysztof Niklas (J) 3-1 (2-0)

 

AKS WRESTLING TEAM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – AZS AWF WARSZAWA 7-2 (31-7)

zapasy kobiet:

53 kg: Roksana Zasina – Anna Łukasiak 4-0 (9-0)

63 kg: Aleksandra Górecka – Katarzyna Michalak 1-4 (2-10)

75 kg: Daria Osocka – Patrycja Howis 4-0 (8-0)

styl wolny:

65 kg: Mateusz Nejman – Wiktor Szmulak 5-0 (5-2)

86 kg: Marcin Majka – Michał Szymański 4-0 (10-0)

125 kg: Mateusz Filipczak – Mikola Kuchmi 4-0 (9-0)

styl klasyczny:

59 kg: Dawid Szkodziński – Przemysław Piątek 1-3 (1-6)

75 kg: Arkadiusz Kułynycz – Iwan Nylypiuk 4-0 (11-0)

98 kg: Radosław Grzybicki – Patryk Kamiński (J) 4-0 (8-0)

 

WKS GRUNWALD POZNAŃ – UNIA RACIBÓRZ 6-4 (22-13)

zapasy kobiet:

53 kg: Katarzyna Krawczyk – Paula Kozłow 3-0 (6-0)

63 kg: Monika Michalik – Agnieszka Król 3-0 (8-0)

75 kg: Agnieszka Wieszczek-Kordus – Patrycja Sperka 4-0 (8-0)

styl wolny:

65 kg: Kamil Kostrubiec – Patryk Ołenczyn (J) 1-4 (2-11)

86 kg: Michał Pietrzak – Andrzej Sokalski 3-1 (5-3)

125 kg: Maciej Balawender – Kamil Wojciechowski 4-0 (8-0)

styl klasyczny:

59 kg: Sebastian Nowicki (J) – Dawid Ersetic 0-4 (0-8)

75 kg: Jakub Tim – Tsimur Berdyieu 0-4 (0-8)

98 kg: Tadeusz Michalik – Aleksander Kroczak 4-0 (8-0)

Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013