Środa, 08.03.2017 r

ZAPASY SPORTEM WSZYSTKICH DZIECI W ŚRODOWISKU WIEJSKIM 2017

Ruszamy z drugą edycją programu "ZAPASY SPORTEM WSZYSTKICH DZIECI W ŚRODOWISKU WIEJSKIM 2017"!

Zakończyliśmy nabór szkół podstawowych do programu, poniżej lista wytypowanych placówek oświatowych i prowadzących zajęcia trenerów. Program będzie się składał z dwóch części. Pierwsza skierowana jest do nauczycieli i szkoleniowców sportu zapaśniczego, posiadających licencję szkoleniowca PZZ pracujących w szkołach podstawowych w gminach wiejskich do prowadzenia zajęć z dziećmi 10-12 letnimi w formie godzin pozalekcyjnych w miesiącach marzec - czerwiec i wrzesień - listopad. Szczegółowy program zajęć zostanie przedstawiony w późniejszym czasie. Druga część programu to finał OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH "ZAPASY SPORTEM WSZYSTKICH DZIECI" z udziałem medalistów olimpijskich i mistrzostw świata w zapasach, który odbędzie się jesienią w Warszawie.

ZGŁOSZENIA DO PROGRAMU: ZAPASY SPORTEM WSZYSTKICH DZIECI W ŚRODOWISKU WIEJSKIM 2017
  województo szkoła dyrektor szkoły trener
1 świętokrzyskie Publiczna Szkoła Podstawowa w Połańcu, Zrębin 38, 28-230 Połaniec Elżbieta Adaś Skrobacz Wiktor
2 świętokrzyskie SP ul. Szkolna 5, 26-115 Skarżysko Kościene Dorota Gibas Kabała Bogusław
3 pomorskie Szkoła Podstawowa w Rajkowy, Rajkowy 127, 83-130 Pelplin Jolanta Pellowska Blok Adam
4 pomorskie Zespół Kształcenia i Wychowania w Bielkówku, ul. B. Gregorkiewicza 11, 83-050 Kolbudy Jolanta Strępecka Plichta Dawid
5 podkarpackie SP im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej 39-104 Ocieka Artur Skubis Łukaszewski Dariusz
6 zachodniopomorskie SP im.Mikołaja Rataja w Karwinie, Karwin 23, 78-230 Karlino Maria Pałka Takunov Dawid
7 zachodniopomorskie SP im.26 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego w Rosnowie, 34 Rosnowo, 76-042 Rosnowo Joanna Margraf Kret Dawid
8 zachodniopomorskie SP im. Leona Kruczkowskiego w Karścinie, ul. Traugutta 2, 78-230 Karlino Andrzej Maciejewski Woźniak Patryk
9 warmińsko-mazurskie SP im. Ks. Jana Twardowskiego, Rumian 12, 13-220 Rybno Hanna Kirchhof Gajewski Mirosław
10 warmińsko-mazurskie Szkoła Podstawowa Kiwitach, Kiwity 63A, 11-106 Kiwity Irena Borsuk Wasilewski Paweł
11 warmińsko-mazurskie Zespół Szkół w Drogoszach, Drogosze 40, 11-410 Barciany Ewa Bilska Szmyd Łukasz
12 łódzkie SP w Brzozie, Brzoza 18, 97-306 Grabica Jarosław Janczak Angelika Dytrych
13 łódzkie SP w Słomkowie Mokrym, Słomków Mokry 23, 98-285 Wróblew Małgorzata Karska Pawełczyk Paweł
14 łódzkie SP im. Św. St. Kostki w Moszczenicy, ul. Dworcowa 9, 97-310 Moszczenica Jolanta Kujawska-Wężyk Grzegorz Ludwig
15 łódzkie SP im. Ludwika Czyżewskiego w Woli Krzysztoporskiej, ul. Kościuszki 32, 97-371 Wola Krzysztoporska Zbigniew Ziemba Woźniak Tomasz
16 podlaskie SP im. KS. Michała Sopoćki, ul. Szkolna 7,16-001 Księżno Mirosław Adam Guzewicz Piwko Marek
17 podlaskie SP w Szczuczynie, ul. Kilińskiego 42,19-230 Szczuczyn Małgorzata Karwowska Zańko Grzegorz
18 podlaskie Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Franciszka Karpińskiego, ul. Mickiewicza 20, 16-060 Zabłudów Ewa Kołosowska Choroszczucha Adrian
19 podlaskie SP im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym, ul. Szkolna 5, 16-061 Juchnowiec Górny Barbara Klimaszewska Ryżykow Dariusz
20 podlaskie SP im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym, ul. Szkolna 5, 16-061 Juchnowiec Górny Barbara Klimaszewska Hasiec Maciej
21 wielkopolskie Zespół Szkół im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Orpiszewie, ul. Szkolna 6, 63-714 Kobierno Beata Molenda Stasierska Justyna
22 wielkopolskie Gimnazjum w Wierzbnie, ul. Szkolna 4, 63-430 Odolany Grzegorz Szubert Krawczyk Krzysztof, Frąszczak Bogdan
23 śląskie Zespół Szkół Ogólnokształących w Grzegorzowicach, Powstańców Śląskich 22, 47-417 Grzegorzewice Mariola Ciszek Grzeszczuk Michał
24 mazowieckie SP w Nieznamierowice, Nieznamierowice 3, 26-411 Rusinów Jolanta Ochocka Maciejczak Józef
25 mazowieckie Zespół Szkół w Przesmykach, ul.Narutowicza 17A, 08-109 Przesmyki Anna Łęczycka Michalak Monika
26 mazowieckie SP w Polanach, Polany 141, 26-680 Wierzbica Elżbieta Wojciechowska Piskorz Mirosław
27 mazowieckie Zespół Szkół w Wieniawie, ul.Szkolna 6, 26-432 Wieniawa Rafał Pawlikowski Pawlikowski Rafał
28 mazowieckie Zespół Szkół w Baniosze, ul.Szkolna 1, 05-532 Baniocha Dariusz Słapek Kański Dariusz
29 mazowieckie SP im. O. Maksymiliana Kolbego w Teresinie Alicja Jachimczyk Starus Maciej
30 kujawsko-pomorskie SP im. Jana Pawła II, ul. Szkolna 7, 86-021 Maksymilianowo Kwiatkowski Wojciech Krawczuk Marian
31 kujawsko-pomorskie Zespół Szkół w Kotomierzu, ul.Koronowska 2, 86-022 Dobrcz Grażyna Gwizdała Szeliga Mieczysław
32 kujawsko-pomorskie Zespół Szkół w Sicienku, ul. Bydgoska 8, 86-014 Sicienko Beata Szczęśniak Świerblewski Norbert
33 kujawsko-pomorskie SP im. Jana Pawła II, ul. Szkolna 13, 86-141 Lniano Dariusz Łobocki Witek Michał
34 dolnośląskie SP im. Janusza Kusocińskiego, ul. Grunwaldzka 3, 56-330 Cieszków Agata Bełza Wosiek Leszek
35 dolnośląskie SP w Pogolewie Wielkim, 56-262 Pogolewo Wielkie Iwona Tłuczek Szabowski Józef
36 dolnośląskie SP nr 1 w Pieszyce, ul. Ogrodowa 23, 58-250 Pieszyce Magdalena Skrzypczak Warchoł Stanisław
37 dolnośląskie SP w Wziąchowo Wielkie, 56-300 Milicz Małgorzata Posacka Horbik Radosław
38 dolnośląskie Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Bielawska 58, 56-262 Ostroszewice Urszula Zając Stolarczyk Władysław
39 opolskie Zespół Gimnazjalno-Szkolny ul. Kolejowa 3, 46-146 Domaszowice Bożena Hendrysiak Szelągiewicz Kazimierz
40 lubelskie ZS w Rudzie-Hucie, ul. St. Wójtowicza 9, 22-110 Ruda Huta Adam Marczaluk Czwaliński Roman
41 lubelskie Zespół Szkół w Zagoździu, Lipniak 5, 21-421 Tuchowicz Jadwiga Grudzień Wałachowski Piotr

Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013