Dokumenty wymagane na zgrupowaniach:
Karta uczestnika zgrupowania PZZ - dla osób niepełnoletnich
Oświadczenie uczestników zgrupowań w związku z epidemią koronawirusa
POWOŁANIA w 2024 roku
ZAPASY KOBIET
KNJ ko - 26-30.06.2024 - Spała
KNS ko - 27.06-6.07.2024 - Władysławowo
KNJm U17 ko - 17-25.06.2024 - Zakopane
KNJ U20 ko 12-21.06.2024 - Wałcz
KNJm U17 ko 2-8.06.2024 - Spała
KNJm U17 ko 19-24.05.2024 - Karlino
KNJ U20 ko - 19-24.05.2024 - Karlino
U15 ko 10-14.05.2024 - Brzeg Dolny
KNS ko 14-20.05.2024 - Spała - po korekcie z 7.05.2024
KNJ U20 ko 17-25.04.2024 - Wałcz
KNJm U17 ko 7-12.04.2024 Chęciny
Turniej Międzynarodowy + zgrupowanie zapasy kobiet U17 21-27.03.2024 - Tallin - Estonia
KNJ U20 ko 23-28.03.2024 - Wałcz
KNS ko 11-20.03.2024 Rzym - Włochy
KNJm ko 24.02-1.03.2024 Siedlce
KNS ko 28.01-10.02.2024 Zakopane
KNJm ko 26.01-2.02.2024 Pelplin
STYL WOLNY
KNS sw 10-25.07.2024 Władysławowo
KNS sw 3-18.07.2024 - Gori - Gruzja - po korekcie z dnia 2.07.2024
KNJ U20 sw 27.06-4.07.2024 - Szczyrk
KNJm U17 sw 17-27.06.2024 - Siedlce
KNJ U20 sw 7-21.06.2024 - Spała
KNJ U20 sw 19-24.05.2024 - Białogard
KNJm U17 sw 19-24.05.2024 - Białogard
KNS sw 20-31.05.2024 - Giżycko
KN U15 sw 8-14.05.2024 - Brzeg Dolny
KNS sw 24.04-8.05.2024 - Tbilisi - Gruzja
KNS sw 29.04-8.05.2024 - Giżycko
KNJm U17 sw 7-12.04.2024 - Chęciny
KNJ U20 sw 25-30.03.2024 - Zakopane - po korekcie z 21.03.2024
KNS sw 22.03-3.04.2024 - Szczyrk
KNJ sw 16-25.02.2024 - Racibórz
U17 sw 8-12.02.2024 Heidelberg - Niemcy
KNJm sw 21-27.01.2024 Białogard (zawodnicy na koszt KW)
STYL KLASYCZNY
KNJ U20 sk 26-30.06.2024 - Spała
KNS sk 2-19.07.2024 - Władysławowo
KNJm U17 sk 16-23.06.2024 - Racibórz
KNJ U20 sk 14-23.06.2024 - Erewań - Armenia
KNJ U20 sk 31.05-7.06.2024 - Frankfurt nad Odrą - Niemcy
KNJm U17 sk 5-12.06.2024 - Spała
KNS sk 6-18.06.2024 - Władysławowo - po korekcie z 4.06.2024
KNJ U20 sk 27-31.05.2024 - Poznań
KNJm U17 sk 24-31.05.2024 - Poznań
KNS sk 13-18.05.2024 - Warszawa
U15 sk 11-15.05.2024 - Racibórz
KNJ U20 sk 5-11.05.2024 - Racibórz
KNJ U20 18-26.04.2024 Chomutov - Czechy (turniej + zgrupowanie)
KNS sk 14-20.04.2024 Sztokholm - Szwecja
KNS sk 14-27.04.2024 Szczyrk (po korekcie z 2.04.2024)
U15 2-6.04.2024 Poznań (na koszt KW/Klubów)
KNJ U20 sk 15-19.04.2024 Racibórz
KNS sk 8-21.03.2024 COS Zakopane
KNJm kl 2-10.02.2024 Racibórz (zawodnicy na koszt KW)
POWOŁANIA w 2023 roku