Polski Związek Zapaśniczy

Informacja Klubu Polskich Weteranów Zapasów

1 rok temu | 22.02.2023, 12:25
Informacja Klubu Polskich Weteranów Zapasów

Panowie weterani jeśli wyrażacie zgodę na starty w barwach Klubu Polskich Weteranów Zapasów musicie wysłać na adres : m.walachowski@pzz.org.pl informację że rezygnujecie z członkostwa w swoich Klubach (chodzi o bazę danych na sportzona.pl), a chcecie być dopisani do Klubu Polskich Weteranów Zapasów, wtedy składkę członkowską 120 zł + licencje 80 zł. wpłacanie na r-nek KPWZ.

Jeśli jednak chcecie dalej reprezentować swoje kluby macierzyste to wtedy naszą roczną składkę członkowską na rok 2023 w wysokości 120 zł. wpłacacie na konto Klub Polskich Weteranów Zapasów

Bank Polski PKO : 45 1020 1026 0000 1702 0520 1985 a licencje zawodnicze PZZ wykupują wam wasze kluby.

To o co proszę jest bardzo ważne, ponieważ chcemy żeby do wszystkich imprez weteranów zawodnicy byli zgłaszani przez sportzona.pl, wtedy zawodnicy z KPWZ będą zgłaszani przez nas a pozostali muszą to robić przez własne kluby.

Pozwoli to uniknąć takich sytuacji jaka miała miejsce w ubiegłym roku przy okazji wyjazdu na Mistrzostwa Świata dlatego wszyscy weterani walczący muszą posiadać aktualne licencje zawodnicze jako pełnoprawni członkowie Polskiego Związku Zapaśniczego.

Osoby które chcą nas reprezentować proszę o przesłanie na mój E-mail: stkaminski_xl@wp.pl podpisanego zdjęcia legitymacyjnego i dowodu wpłaty składki na rok 2023 i wpłaty licencji 120 + 80 zł.

Jednocześnie mam przyjemność zawiadomić że oficjalnym Trenerem Klubu Polskich Weteranów Zapasów został dwukrotny Mistrz Olimpijski Andrzej Wroński.

Pozdrawiam Stasiek Kamiński.

Udostępnij