Polski Związek Zapaśniczy

Milicz: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Zapasach Kobiet

3 tygodnie temu | 30.04.2024, 12:41
Milicz:  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Zapasach Kobiet

Zakończyła się XXX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Zapasach Kobiet w Miliczu. To już ostatnia z cyklu zapaśniczych imprez OOM w 2024 roku.

Zdjęcia z zawodów >

Foto: Dariusz nowak - Studio 16

Klasyfikacja indywidualna

Kategoria wagowa 40
1/ Zuzanna Ptak, ZKS SLAVIA (Ruda Śląska)
2/ Nikola Brzózka, MLUKS GWIAZDA (Szczuczyn)
3/ Antonina Drozdowska, INDUSTRIA LKS ZNICZ (Chęciny)

Kategoria wagowa 43
1/ Nina Majchrzak, ZTA (Zgierz)
2/ Julia Palka, ZKS SLAVIA (Ruda Śląska)
3/ Katarzyna Urban, WLKS (Nowe Iganie)
3/ Amelia Maluha, UKS TALENT BIAŁOŁĘKA (Warszawa)

Kategoria wagowa 46
1/ Martyna Kłoda, ZTS SOKÓŁ (Lublin)
2/ Maja Rafalska, MLUKS ORLIK (Wierzbica)
3/ Zuzanna Ciejak, MKS CEMENT-GRYF (Chełm)
3/ Emilia Strachota, LKS DĄB Brzeźnica (Brzeźnica)

Kategoria wagowa 49
1/ Anna Yatskevych, INDUSTRIA LKS ZNICZ (Chęciny)
2/ Kinga Januszek, KS HARDZI (Jaroszowiec)
3/ Inga Kuc, KS BLOCZEK TEAM (Pelplin)
3/ Patrycja Bukowska, INDUSTRIA LKS ZNICZ (Chęciny)

Kategoria wagowa 53
1/ Julia Gibalska, INDUSTRIA LKS ZNICZ (Chęciny)
2/ Karolina Zień, LKS MAZOWSZE (Teresin)
3/ Helena Stelmaszczyk, WLKS (Nowe Iganie)
3/ Ksenia Stemska, KS BLOCZEK TEAM (Pelplin)

Kategoria wagowa 57
1/ Magdalena Siedy, ULKS BIZON (Milicz)
2/ Alina Jankowska, KS Koronowo (Koronowo)
3/ Julia Kokoszka, WLKS (Nowe Iganie)
3/ Marta Mańkowska, KS BLOCZEK TEAM (Pelplin)

Kategoria wagowa 61
1/ Zuzanna Horbik, ULKS BIZON (Milicz)
2/ Nadia Kocia, INDUSTRIA LKS ZNICZ (Chęciny)
3/ Klaudia Galant, Zapaśniczy Klub Sportowy (Gogolin)
3/ Maja Jagusz, ZKS (Koszalin)

Kategoria wagowa 65
1/ Aurelia Godzińska, GKS CARTUSIA (Kartuzy)
2/ Natalia Zaręba, RCSZ OLIMPIJCZYK (Radom)
3/ Maja Nowakowska, LKS MAZOWSZE (Teresin)
3/ Wiktoria Kowalska, Klub Sportowy BUDOWLANI (Łódź)

Kategoria wagowa 69
1/ Julia Lichocka, WLKS (Nowe Iganie)
2/ Hanna Sarba, HUSARIA FIGHT TEAM (Kozielice)
3/ Sara Malkiewicz, HUSARIA FIGHT TEAM (Kozielice)
3/ Amelia Rosińska, INDUSTRIA LKS ZNICZ (Chęciny)

Kategoria wagowa 73
1/ Oliwia Delong, ZKS SLAVIA (Ruda Śląska)
2/ Natalia Małek, MKS CEMENT-GRYF (Chełm)
3/ Nikola Kamola, ZTS SOKÓŁ (Lublin)
3/ Agnieszka Bryczek, LUKS SUPLES (Kraśnik)

Klasyfikacja drużynowa
1/ INDUSTRIA LKS ZNICZ (Chęciny)
2/ ZKS SLAVIA (Ruda Śląska)
3/ MKS CEMENT-GRYF (Chełm)

Udostępnij