Polski Związek Zapaśniczy

Turniej Nadziei Olimpijskich Krajów Wyszehradzkich

3 tygodnie temu | 19.05.2024, 19:00
Turniej Nadziei Olimpijskich Krajów Wyszehradzkich

W Karlinie zakończył się Turniej Nadziei Olimpijskich Krajów Wyszehradzkich. 17-19.05.2024 w ramach turnieju odbyły się Puchar Polski juniorek U20 (17-20 lat) zapasy kobiet oraz Międzynarodowe Mistrzostwa Polski juniorów U20 (17-20 lat) w stylu wolnym.

STYL: ZAPASY KOBIET, JUNIOR (20)

Kategoria wagowa 50
1/ Roberta Luostarinen, FINLAND (Fin)
2/ Juliette Lescure, FRANCE (Fra)
3/ Joanna Samsonowicz, POLAND (POL)
3/ Laurie Lesaffre, FRANCE (Fra)

Kategoria wagowa 53
1/ Ilona Valchuk, POLAND (POL)
2/ Reka Hegedus, SLOVAKIA (Svk)
3/ Lilya Cohen, FRANCE (Fra)
3/ Maelyss Rousselet, FRANCE (Fra)

Kategoria wagowa 55
1/ Kamila Kasprów, LKS DĄB Brzeźnica (Brzeźnica)
2/ Nikola Wiśniewska, POLAND (POL)
3/ Amelia Tomala, POLAND (POL)
3/ Sara Rantonen, FINLAND (Fin)

Kategoria wagowa 57
1/ Tinder Dalmyr, SWEDEN (Swe)
2/ Klaudia Karwowska, POLAND (POL)
3/ Lara Gorcs, SLOVAKIA (Svk)
3/ Wiktoria Wiatr, INDUSTRIA LKS ZNICZ (Chęciny)

Kategoria wagowa 59
1/ Emilia Świerczewska, POLAND (POL)
2/ Wiktoria Szeliga, MULKS JUNIOR (Dzierżoniów)
3/ Klaudia Zięba, INDUSTRIA LKS ZNICZ (Chęciny)

Kategoria wagowa 62
1/ Amelia Samuelsson, SWEDEN (Swe)
2/ Oleksandra Humeniuk, UKRAINA (UKR)
3/ Katarzyna Kosińska, POLAND (POL)
3/ Nela Honkaniemi, FINLAND (Fin)

Kategoria wagowa 65
1/ Halyna Oleksiivska, UKRAINA (UKR)
2/ Viktoria Foldesiova, SLOVAKIA (Svk)
3/ Agata Kazanecka, POLAND (POL)
3/ Jolana Ratajova, CZECH REPUBLIC (Cze)

Kategoria wagowa 68
1/ Wilma Hofman, SWEDEN (Swe)
2/ Karolina Domaszuk, POLAND (POL)
3/ Laura Kohler, GERMANY (Ger)
3/ Karoline Koldby, DENMARK (Den)

Kategoria wagowa 72
1/ Elwirą Ersson, SWEDEN (Swe)
2/ Ambre Chevreau, FRANCE (Fra)
3/ Paulina Rejter, GKS CARTUSIA (Kartuzy)

Kategoria wagowa 76
1/ Patrycja Cuber, POLAND (POL)
2/ Taisiia Heha, UKRAINA (UKR)
3/ Weronika Smaczyńska, MULKS JUNIOR (Dzierżoniów)

STYL: WOLNY, JUNIOR (20)

Kategoria wagowa 57
1/ Ivan Oksiuk, WLKS (Nowe Iganie)
2/ Joey Wrensch, GERMANY (Jena)
3/ Patrik Skacel, SLOVAKIA (Svk)
3/ Artiomij Boguslavskij, LITHUANIA (Wilno)

Kategoria wagowa 61
1/ Robert Meszaros, SLOVAKIA (Svk)
2/ Rafał Szewc, KS LOTNIK (Wrocław)
3/ Konstantin Valassis, GERMANY (Ger)
3/ Volodymyr Kornilov, KS BLOCZEK TEAM (Pelplin)

Kategoria wagowa 65
1/ Oleg Knisevskij, LITHUANIA (Wilno)
2/ Bartosz Lis, AKS (Białogard)
3/ Ivan Borovskyi, KS LOTNIK (Wrocław)
3/ Felix Liedke, GERMANY (SV Lufthart Berlin)

Kategoria wagowa 70
1/ Zelimkhan Mutsukhaev, KS AKADEMIA YUSUP ABDUSALAMOV - WRESTLING FAMILY CLUB (Warszawa)
2/ Dominik Jagusz, ZKS (Koszalin)
3/ Oleh Kurdohlov, KAVKAZ (Warszawa)
3/ Denys Zakrenychnyi, WKS GRUNWALD (Poznań)

Kategoria wagowa 74
1/ Antoni Jan Majchrzak, ZTA (Zgierz)
2/ Nikita Shvaika, UKRAINA (UKR)
3/ Timur Haluszka, UKRAINA (UKR)
3/ Jakub Lekston, ZKS SLAVIA (Ruda Śląska)

Kategoria wagowa 79
1/ Ruslan Khatnianskyi, CSiR (Dąbrowa Górnicza)
2/ Paulius Lesciauskas, LITHUANIA (Ltu)
3/ Kamil Moczyński, Klub Sportowy BUDOWLANI (Łódź)
3/ Mekhtiev Mukhammed-Ali, KAVKAZ (Warszawa)

Kategoria wagowa 86
1/ Igor Szucki, MLUKS (Karlino)
2/ Anton Vyhivskyi, SLOVAKIA (Svk)

Kategoria wagowa 92
1/ Filip Szucki, MLUKS (Karlino)
2/ Alexander Bahn, GERMANY (Jena)

Kategoria wagowa 97
1/ Yarosław Lisiniak, ZKS (Koszalin)
2/ Taron Shahinyan, LKS Łódzka Akademia Zapasów (Łódź)
3/ Patryk Szatkiewicz, WKS GRUNWALD (Poznań)

Kategoria wagowa 125
1/ Krystian Świętlicki, MLUKS (Karlino)

Udostępnij