Polski Związek Zapaśniczy

Światowy Festiwal Weteranów Zapasów - podziękowania

1 miesiąc temu | 12.06.2024, 08:11
Światowy Festiwal Weteranów Zapasów - podziękowania

W dniach 31.05-02.06 2024 r.w Akademii Wychowania Fizycznego w Hali Gier, odbył się po raz trzeci Światowy Festiwal Weteranów Zapasów.

W Festiwalu brało udział 12 państw z: Węgier,Chorwacji,Włoch,Słowacji,Kirgistanu,Ukrainy,Gruzji,Izraela,USA,Szwecji ,Niemiec I Polski.
Uroczystego Otwarcia Festiwalu dokonał Prezes Polskiego Związku Zapaśniczego Andrzej Supron.
Podczas otwarcia wystąpiła para tancerzy z klubu tanecznego "DUET "z Warszawy, para przepięknie zatańczyła Walca Angielskiego i Quickstepa

Najlepszym zawodnikiem ŚFZ został węgierski zapaśnik Gyozo Lakatosz, w nagrodę otrzymał puchar ufundowany przez Patronat Honorowy Burmistrza Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy.

1 miejsce w punktacji drużynowej wywalczył Klub Polskich Weteranów Zapasów w nagrodę otrzymał puchar ufundowany przez Polski Związek Zapaśniczy, którego prezesem jest Andrzej Supron.

2 miejsce zajęła drużyna Węgierska w nagrodę otrzymała puchar ufundowany przez Klub Polskich Weteranów Zapasów, którego prezesem jest Zdzisław Brzozowski.

3 miejsce zajęła drużyna z Ukrainy otrzymując puchar ufundowany przez UKS Zapasy Gwardia, którego prezesem jest Zbigniew Strzelczyk.

Dziękuję Polskiemu Związkowi Zapaśniczemu za współpracę we wspólnym organizowaniu tej udanej imprezy. Dziękuję zaproszonym gościom, którzy swoją obecnością zaszczycili nasz FESTIWAL w osobach: Trener Stulecia zapasów stylu klasycznego Pan Janusz Tracewski, oraz Trener Stulecia zapasów stylu wolnego Pan Eugeniusz Najmark, Prorektor AWF Warszawa - Prezes Klubu AZS AWF Warszawa Pani Jolanta Żyśko, Prezes Polskiego Związku Zapaśniczego Pan Andrzej Supron, V-CE Burmistrz Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy Andrzej Malina, Trener Koordynator AZS AWF Warszawa Zapasy Pan Artur Kruszewski, Trener Pan Andrzej Głaz, Trener Andrzej Kudelski Trener Judo Pan Wojciech Borowiak.

Dziękuję Kanclerzowi AWF w Warszawie Maciejowi Hartfil za udostępnienie obiektów AWF, a w szczególności Hali Gier, oraz za wyjazdówki, które dały możliwość parkowania na terenie Uczelni dla zaproszonych gości oraz ekip organizatorów Festiwalu.

Dziękuję trenerom zapasów AZS -AWF, koledze Arturowi Kruszewskiemu, Andrzejowi Jaworskiemu, Sewerynowi Szreder i zawodnikom AZS za sprawne przygotowanie Hali i wspólną organizację zawodów zapaśniczych.

Dziękuję sponsorom firmie Nature Sunshine, reprezentowanej przez Dyrektora Generalnego Pana Grzegorza Małachowskiego oraz Dyrektorów Anny Sasko i Adama Struś, za ufundowanie upominków - nagród dla startujących zawodników i prezentację wraz z degustacją produktów swojej firmy podczas odbywających się zawodów zapaśniczych.

Dziękuję Panu Tadeuszowi Dudojć za pomoc w znalezieniu sponsora Pana Filtry Buyukbayraka, który włożył wkład pieniężny na opłacenie nagłośnienia, efektów świetlnych i muzyki.

Dziękuję Pani Agacie Fronczak za sprawne przeprowadzenie Akredytacji zawodników Festiwalu.

Dziękuję Panu Włodzimierzowi Fronczakowi za przygotowanie prezentacji komputerowej Hymnów Państwowych wraz z muzyką.

Dziękuję Panu Tadeuszowi Samul, za bardzo profesjonalne prowadzenie całego przebiegu Festiwalu jako konferansjer i spiker zawodów.

Dziękuję mojemu synowi Pawłowi Brzozowskiemu za udział w zawodach i pomoc jako tłumacz języka angielskiego podczas akredytacji i zawodów.

Dziękuję Sędziemu Głównemu ŚFZ, koledze Dyrektorowi Polskiego Związku Zapaśniczego Markowi Wałachowskiemu.

Dziękuję koledze Sekretarzowi KPWZ Jackowi Sidorowiczowi i jego żonie Monice członkowi zarządu KPWZ, za udekorowanie Hali i pomoc medyczną.

Dziękuję koledze Januszowi Żurawskiemu za opiekę nad naszymi gośćmi z USA zapewnienie im atrakcji w zwiedzaniu naszego kraju i osobiste ich ugoszczenie.

Dziękuję mojemu zastępcy koledze Mirosławowi Wieczorkiewiczowi za pomoc w sprawnym sędziowaniu walk zapaśniczych i osobistą gościnę przyjaciół z USA.

Dziękuję koledze Stanisławowi Kamińskiemu za pomoc w promocji zapasów i wspieranie organizacji zawodów.

Dziękuję rodzicom Agacie i Pawłowi ich córce, uczennicy Katarzynie Friedrich ,rodzicom Agacie i Włodzimierzowi i ich synowi uczniowi Sebastianowi Fronczak za wolontariat w czasie ceremonii nagradzania zwycięzców Festiwalu.

Dziękuję i gratuluję wszystkim kolegom członkom Klubu za udział w zawodach i wywalczenie zwycięstwa w punktacji drużynowej ŚFZ.

Dziękuję za wpłacenie składek członkowskich, które były wykorzystane przy zakupie: medali, dyplomów zaproszeń, pucharu, banneru reklamowego.

BARDZO DZIĘKUJĘ

z wyrazami szacunku
Prezes Klubu Polskich Weteranów Zapasów
Zdzisław Brzozowski.

Udostępnij