Polski Związek Zapaśniczy

WYNIKI Mistrzostw Polski Seniorów w stylu klasycznym - Dąbrowa Górnicza

2 miesiące temu | 02.03.2024, 01:57
WYNIKI Mistrzostw Polski Seniorów w stylu klasycznym - Dąbrowa Górnicza

Zakończyły się rywalizacje zapaśników na “Polish Open” Polski Cukier Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Zapasach Seniorów w Dąbrowie Górniczej. Gratulujemy zwycięzcom.

Oto lista najlepszych zawodników w:

stylu klasycznym:

KATEGORIA WAGOWA 55 kg:

1. Grzegorz Hildebrand - UKS OLIMPIJCZYK (Kędzierzyn Koźle)

2. Jakub Miś - ZLKS ZAGŁĘBIE (Wałbrzych)

3. Dawid Malik - KS BIEŻANOWIANKA (Kraków)

3. Dmytro Lytvynchuk - UKS OLIMPIJCZYK (Kędzierzyn Koźle)

KATEGORIA WAGOWA 60 kg:

1. Michał Tracz - WKS ŚLĄSK (Wrocław)

2. Olivier Skrzypczak - Stowarzyszenie Akademia Zapasów (Nowy Tomyśl)

3. Grzegorz Kunkel - RCSZ OLIMPIJCZYK (Radom)

3. Mateusz Alot - MKZ UNIA (Racibórz)

KATEGORIA WAGOWA 63 kg:

1. Mateusz Szewczuk - UKS OLIMPIJCZYK (Kędzierzyn Koźle)

2. Vadim Babinskyi - KS AZS AWF (Warszawa)

3. Asad Madatov - KS AZS AWF (Warszawa)

3. Mateusz Ropiak - ZLKS ZAGŁĘBIE (Wałbrzych)

KATEGORIA WAGOWA 67 kg:

1. Gevorg Sahakyan - GKS CARTUSIA (Kartuzy)

2. Arslanbek Salimov - KS WSCHÓD (Białystok)

3. Przemysław Piątek - RCSZ OLIMPIJCZYK (Radom)

3. Michał Biskupski - KS AZS AWF (Warszawa)

KATEGORIA WAGOWA 72 kg:

1. Mateusz Bernatek - AKS (Piotrków Trybunalski)

2. Arkadiusz Gucik - MKZ UNIA (Racibórz)

3. Piotr Stolarczyk - MKZ UNIA (Racibórz)

3. Hubert Sidoruk - MKS CEMENT-GRYF (Chełm)

KATEGORIA WAGOWA 77 kg:

1. Patryk Bednarz - RCSZ OLIMPIJCZYK (Radom)

2. Michał Kośla - RCSZ OLIMPIJCZYK (Radom)

3. Aleksander Mielewczyk - KS AZS AWF (Warszawa)

3. Kevin Metel - UKS OLIMPIJCZYK (Kędzierzyn Koźle)

KATEGORIA WAGOWA 82 kg:

1. Piotr Duk - UKS OLIMPIJCZYK (Kędzierzyn Koźle)

2. Bartłomiej Klimek - RCSZ OLIMPIJCZYK (Radom)

3. Mateusz Naworol - KS AZS AWF (Warszawa)

3. Ihor Zakharchuk - KS AZS AWF (Warszawa)

KATEGORIA WAGOWA 87 kg:

1. Adam Gardzioła - KS AZS AWF (Warszawa)

2. Islam Aliev - KS AZS AWF (Warszawa)

3. Wojciech Iwanowski - MKZ UNIA (Racibórz)

3. Mikołaj Dereń - ZLKS ZAGŁĘBIE (Wałbrzych)

KATEGORIA WAGOWA 97 kg:

1. Gerard Kurniczak - KS SOBIESKI (Poznań)

2. Igor Shepetun - MKS CEMENT-GRYF (Chełm)

3. Tadeusz Michalik - KS SOBIESKI (Poznań)

3. Jakub Antoszewski - KS AZS AWF (Warszawa)

KATEGORIA WAGOWA 130 kg:

1. Artsiom Shumski - KS SOBIESKI (Poznań)

2. Marcin Luto - UKS SORGA (Zamość)

3. Mateusz Kareciński - RCSZ OLIMPIJCZYK (Radom)

3. Hubert Robaszek - AKS (Piotrków Trybunalski)

Zapasy kobiet

50 kg

1. Anna Łukasiak - KS AZS AWF (Warszawa)

2. Agata Walerzak - LKS DĄB Brzeźnica (Brzeźnica)

3. Gabija Dilyte - LITWA

3. Anna Król - MKS CEMENT-GRYF (Chełm)

53 kg

1. Jowita Wrzesień - CSiR (Dąbrowa Górnicza)

2. Katarzyna Krawczyk - MKS CEMENT-GRYF (Chełm)

3. Roksana Zasina - ZTA (Zgierz)

3. Magdalena Głodek - KS BLOCZEK TEAM (Pelplin)

55 kg

1. Angelika Mytkowska - ZKS SLAVIA (Ruda Śląska)

2. Ilona Valchuk - INDUSTRIA LKS ZNICZ (Chęciny)

3. Oliwia Charchalis - MLKS AGROS (Żary)

3. Anastasiia Lebedieva - MKS CEMENT-GRYF (Chełm)

57 kg

1. Patrycja Strzelczyk - KS BLOCZEK TEAM (Pelplin)

2. Klaudia Karwowska - KS AZS AWF (Warszawa)

3. Barbara Karolina Grabowska - MUKZ GLADIATOR (Kraków)

3. Nikola Wiśniewska - AKS (Białogard)

59 kg

1. Julia Nowicka -AKS (Białogard)

2. Anastasiia Padoshyk - MKS CEMENT-GRYF (Chełm)

3. Aleksandra Witoś - LKS ORZEŁ (Namysłów)

3. Inna Alimova - LITWA

62 kg

1. Olha Padoshyk - MKS CEMENT-GRYF (Chełm)

2. Aleksandra Wólczyńska - WKS GRUNWALD (Poznań)

3. Nicola Wasilewska - WKS GRUNWALD (Poznań)

4. Katarzyna Kosińska - AKS (Białogard)

65 kg

1. Alicja Nowosad - MKS CEMENT-GRYF (Chełm)

2. Adelheid Przybylak - MULKS JUNIOR (Dzierżoniów)

3. Wiktoria Karwowska - KS AZS AWF (Warszawa)

3. Aleksandra Sokołowska - UKS Dziki z Siekierek (Warszawa)

68 kg

1. Wiktoria Chołuj - AKS (Białogard)

2. Natalia Strzałka - ZKS SLAVIA (Ruda Śląska)

3. Karolina Domaszuk - LUKS AMATOR (Juchnowiec)

3. Danute Domikaityte - LITWA

72 kg

1. Karolina Jaworska - ULKS BIZON (Milicz)

2. Agata Kazanecka - GKS ARMATY (Stoczek Łukowski)

3. Anna Jakubowska - INDUSTRIA LKS ZNICZ (Chęciny)

3. Paulina Martyka - MULKS JUNIOR (Dzierżoniów)

76 kg

1. Kamile Gaucaite - LITWA

2. Patrycja Sperka - INDUSTRIA LKS ZNICZ (Chęciny)

3. Patrycja Cuber - ZKS SLAVIA (Ruda Śląska)

3. Daniela Tkachuk - MKS CEMENT-GRYF (Chełm)

Styl wolny

KATEGORIA WAGOWA 57

1. Ivan Oksiuk - WLKS (Nowe Iganie)

2. Adrian Wagner - LKS MAZOWSZE (Teresin)

3. John-Luca Koch - GERMANY (Ger)

3. Wojciech Skrabucha - ULKS BIZON (Milicz)

KATEGORIA WAGOWA 61

1. Volodymyr Kornilov - KS BLOCZEK TEAM (Pelplin)

2. Rafał Szewc - KS LOTNIK (Wrocław)

3. Rasuljon Inoyatov - KS AZS AWF (Warszawa)

3. Yahia Mohamed Tehami - GREAT BRITAIN (Gbr)

KATEGORIA WAGOWA 65

1. Dominik Jagusz - ZKS (Koszalin)

2. Aminjon Sadulloev - KS AZS AWF (Warszawa)

3. Malte Guthmann - GERMANY (Ger)

3. Jamshed Navruzov - ZKS STAL (Rzeszów)

KATEGORIA WAGOWA 70

1. Krzysztof Bieńkowski - AKS (Białogard)

2. Oleh Kurdohlov - KAVKAZ (Warszawa)

3. Wiktor Kudyba - ZKS STAL (Rzeszów)

3. Mateusz Łuszczyński - ZKS (Koszalin)

KATEGORIA WAGOWA 74

1. Kamil Rybicki - LKS MAZOWSZE (Teresin)

2. Andrzej Sokalski - ZKS SLAVIA (Ruda Śląska)

3. Patryk Ołenczyn - LKS DĄB Brzeźnica (Brzeźnica)

3. Szymon Wojtkowski - LKS CERAMIK (Krotoszyn)

KATEGORIA WAGOWA 79

1. Mateusz Pędzicki - ZTA (Zgierz)

2. Wojciech Wysocki - LKS MAZOWSZE (Teresin)

3. Bartłomiej Nowakowski - LKS MAZOWSZE (Teresin)

3. Patryk Ciurzyński - LKS MAZOWSZE (Teresin)

KATEGORIA WAGOWA 86

1. Damian Korbus - ZKS (Koszalin)

2. Krzysztof Sadowik - WKS ŚLĄSK (Milicz)

3. Miko Markus Elkala - FINLAND (Fin)

3. Konrad Tront - ZKS STAL (Rzeszów)

KATEGORIA WAGOWA 92

1. Krisztian Angyal - HUNGARY (Hun)

2. Sebastian Jezierzański - LKS DĄB Brzeźnica (Brzeźnica)

3. Yarosław Lisiniak - ZKS (Koszalin)

3. Kacper Śledź - UKS TECHNIK (Świdwin)

KATEGORIA WAGOWA 97

1. Zbigniew Baranowski - AKS (Białogard)

2. Radosław Baran - LKS CERAMIK (Krotoszyn)

3. Lukas Krasauskas - LITHUANIA (Ltu)

3. Michał Bielawski - WKS GRUNWALD (Poznań)

KATEGORIA WAGOWA 125

1. Robert Baran - LKS CERAMIK (Krotoszyn)

2. Milian Korcsog - HUNGARY (Hun)

3. Kamil Kościółek - ZKS STAL (Rzeszów)

3. Tomasz Kościółek - ZKS STAL (Rzeszów)

Udostępnij